Poznaj nas

Adamczyk Beauty Clinic to miejsce w którym, każdy poczuje się wyjątkowo oraz bezpiecznie. Wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam indywidualnie dobrać odpowiednie zabiegi oraz podejść holistycznie do każdego klienta.  Na co dzień spotykamy się z różnymi problemami wśród naszych pacjentów, z którymi radzimy sobie dzięki naszej załodze wyjątkowych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.

Paula Adamczyk

Właścicielka kliniki, ukończyła studia z zakresu Zarządzania. Wymagająca wobec siebie i innych. Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami i pracownikami. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Alina Sulo

Stylistka paznokci, jest doświadczoną manicurzystką i pedicurzystką z wieloletnim stażem. Empatyczna i uprzejma. Cechuje się bardzo dokładną i zręczną pracą, jakością wykonania, bezpieczeństwem i higieną pracy. Jej szeroki wachlarz umiejętności pozwoli na stworzenie wymarzonych paznokci.

Julia Rojek

kosmetolog, specjalista w zabiegach modelujących i ujędrniających na ciało. Zajmuje się także masażem relaksacyjnym i potrafi przenieść ciało i umysł w stan głębokiego relaksu. Cechuje się holistycznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Emanuje radością i pozytywnym nastawieniem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.