Poznaj nas

Jak podkreślić naturalne piękno? Zadbać o cerę, paznokcie, zgrabną figurę? Tymi zagadnieniami zajmujemy się w naszym salonie na co dzień i od lat. Dbamy o to, by każda osoba, która nas odwiedzi, czuła się komfortowo i bezpiecznie, a nasze zabiegi kosmetyczne przywracają piękno twarzy, dłoni, stóp i całego ciała!

Paula Adamczyk

Właścicielka kliniki, ukończyła studia z zakresu Zarządzania. Wymagająca wobec siebie i innych. Przykłada ogromną wagę do relacji z Klientami i pracownikami. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Magdalena Grabarczyk

Menager oraz Kosmetolog z pasją. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. W swojej pracy stosuje terapie łączone, by osiągnąć jak najlepsze efekty kuracji. Do klienta podchodzi indywidualnie i holistycznie, dbając o to, aby właściwy zabieg uzupełnić adekwatną poradą oraz pielęgnacją domową. Jest osobą dokładną, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą.

Małgorzata Ratajczak

Specjalizuje się w laserowych zabiegach depilacji oraz terapii przeciwstarzeniowej. Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem i konsultacją. Sumienna i bardzo dokładna. Serce, ogromne zaangażowanie i pasja to połączenie, za które klienci ją uwielbiają.

Hanna Tryniszewska

Lekarz i mgr fizjoterapii.Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny.  Jest specjalistą w zakresie fizjoterapii bólu przewlekłego kręgosłupa i narządu ruchu oraz leczenia blizn. Jej pasją jest zdrowy styl życia oraz zdobywanie wiedzy w swojej dziedzinie. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne z zakresu pracy z powięzią, tkankami miękkimi. Obecnie szkoli się w zakresie neurologii stosowanej.

Iwona Bieńkowska

Jest artystyczną duszą,która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojego zawodu. Stylizacją paznokci zajmuje się od ponad 15 lat. W 2010 roku ukończyła Gdańską Szkołę Kosmetyczno-Fryzjerską na kierunku Wizaż i stylizacja. Kocha pracę nad profesjonalną zmianą wizerunku zgodnie z panującymi trendami i modą. Przede wszystkim uwielbia spełniać marzenia klientek o pięknych paznokciach,oraz o trwałym i nieskazitelnym makijażu

Aneta Grabarczyk

Pielęgniarka z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.