FIZJOTERAPIA

Diagnostyka i konsultacja

Dowiedz się, jak być piękną!
Zastanawiasz się, jak poprawić swój wygląd? Opóźnić procesy starzenia? A może borykasz się z niedoskonałościami i chcesz się pozbyć? Podczas konsultacji w naszym gabinecie przeprowadzimy dokładny wywiad oraz diagnostykę fizjoterapeutyczną i doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, które poprawią Twój wygląd i samopoczucie.


Czas trwania – 45 minut

Terapia bólu kręgosłupa

Pozbądź się bólu!
Z powodu siedzącego trybu życia, dolegliwości kręgosłupa są obecnie uznawane za chorobę cywilizacyjną. Można i warto łagodzić je, gdyż zaniedbanie często prowadzi do trwałych zwyrodnień. Przyjdź na terapię, jeśli towarzyszy Ci ból, nawracające, zwiększone napięcie mięśni oraz uczucie zmęczenia i sztywności. Bazujemy na technikach mobilizujących powięzi, tkanki miękkie oraz na neurologii stosowanej. Wspólnie zapewniają one długotrwały efekt.

 

Czas trwania – 60 min

Terapia blizn

Zregeneruj niedoskonałości!
Blizny to nie tylko estetyczne niedoskonałości, ale również nawracające bóle czy ograniczenie mobilności. W naszym gabinecie stosujemy sprawdzoną metodę mającą na celu przywrócenie funkcjonalności danemu miejscu oraz zmniejszenie widoczności blizny. To kompleksowe, dwutorowe działanie, zapewniające skuteczną regenerację.


Czas trwania – 30 min

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.